Mutluluğun formülü sevgiden geçer. Anne karnındaki bebeğin gelişimini bile etkileyebilen sevgiden. Marle Concept Boxes olarak anne adayı olan sevdiklerini mutlu etmek isteyen herkesi gülümsetmeyi hedefliyoruz. Kalplerdeki sevgiyi paylaşmak için aracı olmayı misyon edindik. Bu sebeple kaliteli ve özenle tasarlanmış, amaca yönelik konsept kutuların içerisinde sevgi ve samimiyet taşımaya devam ediyoruz.

Marle Concept Boxes’ın uzmanlık alanı anne adaylarının mutluluğudur. Hamileleri mutlu edebilecek her ürün kutularımızın içeriğinde
yer alma potansiyeli taşır. Bunun yanında minik bebeklerin sağlıklı gelişimini, bakımını ve eğlenceli vakit geçirmesini sağlayan ürünler ise Marle Concept Boxes’ın ikincil ürün koludur.

Trendler ve sektörel gelişmeler paralelinde yeni konsept kutular ile kendimizi güncellemeyi hedefliyoruz. Kendi misyonumuzun yanı sıra anne ve bebek sağlığına saygılı ve bu amaca hizmet eden tüm fikir ve oluşumların destekçisiyiz.


Marle Concept Boxes fikrinin temelleri Eylül 2018’de atılmıştır. Beyaz yaka bir kadın girişimcinin, en yakın arkadaşının hamile kalması
ve hayalindeki hediyeyi bulamaması ile fikir filizlenmiştir. Kurumsal hayatı bırakan bu girişimci hayalindeki kutuları hayata geçiriyor.

kutular

 

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak ister misiniz?